EczaReyon Hakkında

Eczareyon.com olarak, 35 yıllık sektör tecrübemiz ve aynı zamanda genç, dinamik yapımızla, kozmetik, dermokozmetik, medikal ürünler, anne-bebek ürünleri, vitamin ve bitkisel destek ürünlerine ulaşmada müşterilerinin güven kaynağı olmak ve sizlerin memnuniyetini sağlamak her zaman önceliğimizdir. Sitenin yönetimi eczacılık ve kozmetik sektöründe tecrübeli eczacılar tarafından yapılmaktadır.

Sitemizde Sağlık Bakanlığı onaylı reçeteli/reçetesiz ilaç satışı yapılmamaktadır.

Tüm Dünyada ve Türkiye’de kabul görmüş ve etkinliği kanıtlanmış ürünler, uygun fiyat ve müşteri odaklı kampanyalarla hızlı ve güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

tedarik
Garantili Ürünler

Satışa sunduğumuz ürünler, yetkili bayi eczaneler veya üretici/distribütör firmalardan tedarik edilir.

stok
Uygun Koşullu Depo

Ürünlerin güvenli koşullarda depolanması, orijinalliği ve kusursuz durumda müşterilerimize ulaştırılmaları firmamızın %100 garantisi altındadır. 

fatura
Faturalı Alışveriş

Satışını yaptığımız tüm ürünler faturalı olarak gönderilmektedir.

guvenli-site
Güvenli Alışveriş

Sitemiz tamamen güvenli ödeme altyapısına sahiptir ve 256 Bit SSL sertifikasına sahiptir. Hassas bilgileriniz her zaman güvence altındadır.

Alışveriş ve İletişim

Satın aldığınız ürünlerin size sağlam bir şekilde ulaşması için titizlikle çalışıyoruz. Her bir ürün özenle paketlenerek, ürün yapısına uygun kutularda kargoya teslim edilir ve en hızlı şekilde size ulaşması sağlanır.​​ Ürünlerimiz, hizmetlerimiz veya siparişleriniz ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakınız.