Anasayfa » Ödeme Seçenekleri

Müşterilerimiz için en güvenilir ve uygun ödeme yöntemlerini sunduk. Dilediğiniz ödeme yöntemi ile alışverişinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

*Sitemiz tamamen güvenli ödeme altyapısına sahiptir ve 256 Bit SSL sertifikasına sahiptir. Hassas bilgileriniz her zaman güvence altındadır.*

  1. Havale ve EFT İle Ödeme
    Alışverişinizde Ödemenizi sitemizde mevcut bulunan banka hesap numaralarımıza “HAVALE”  veya “EFT” yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yüksek “HAVALE” ve EFT bedeli ödemek istemiyorsanız internet bankacılığı kullanmanızı tavsiye ederiz. Ödeme yapıldıktan sonra “Havale Bildirim” formu doldurulmalıdır. 
  2. Banka Kartı Veya Kredi Kartı İle Ödeme
    Tüm Türkiye bankalarına ait kredi kartlarını tek çekim veya taksit seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm dünyada geçerli olan Visa ve Mastercard’ı da kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişler anında onaylanır.
  3. Kapıda Ödeme
    Tüm Türkiye’ye bu ödeme yöntemiyle sipariş gönderebilmekteyiz. Siparişinizin bedelini teslim alırken ödeyebilirsiniz. Teslimde sadece nakit kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişler anında onaylanır.

Banka Bilgilerimiz

Sepetim

Abone Ol, Fırsatları Kaçırma!

Size özel İndirimler, yeni gelen ürünler ve daha fazlası için bültenimize abone olun.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır.

WhatsApp Destek Hattı